Екологія краю: тривоги та надії

2018-04-25

екологія

Квітень у Білгород-Дністровської бібліотеці для дітей та юнацтва імені В. Катаєва традиційно розпочався заходами екологічного спрямування. Так, до Міжнародного дня Землі був проведений діалог-огляд «Екологія краю: тривоги та надії».

Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Фахівці бібліотеки звернули увагу студентів на екологічні проблеми сьогодення. Здоров’я людини незалежно від національності, віросповідання або місця проживання, має прямий зв’язок з якістю води та їжі, які вона вживає.

Джерела та струмки є прекрасними надбаннями природи. Вони несуть в собі живильну вологу, цілющі властивості, естетичну красу та вікові традиції нашого народу. Однак на протязі останніх десятиліть ми спостерігаємо поступове їх занедбання, іноді спостерігаємо зникнення життєдайних потоків свого краю. Студентам Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій було запропоновано ознайомитися з віртуальною виставкою «Тільки вічна наша природа байдужості нам не пробачить» (https://www.youtube.com/watch?v=r9QuUVgYV0Q&t=35s ). Матеріали були безкоштовно передані бібліотеці представниками Всеукраїнської екологічної ліги. Ці видання стануть в нагоді студентам коледжу, які навчаються на факультете екологічного спрямування та іншим, які не байдуже відносяться до природи. Адже пріоритетним напрямком діяльності ВЕЛ є практична природоохоронна робота, поширення інформації про стан навколишнього природного середовища та видання бібліотеки, до якої входять різні документи, методичні розробки, енциклопедії, карти та журнали.

Друга частина заходу була присвячена ще однієї календарної дати – Дню Чорнобильської трагедії. Темою діалогу стали наслідки катастрофи для дітей Чорнобиля та вплив радіаційного забруднення на покоління майбутнього. Присутнім також був запропонований перегляд буктрейлера «Чорнобильська дівчина Калина» за книгою Євгена Гуцала «Діти Чорнобиля». Відео підготовлене фахівцями бібліотеки ім. В. Катаєва та розміщено на каналі бібліотеки в Ютубі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=DZRJybhCyNs&t=135s .

Наприкінці заходу учасники висловили свої думки щодо збереження навколишнього середовища: якщо б кожен із нас прибирав сміття після себе, піклувався про природу, не забував гасити вогонь, то екологічний стан нашої країни та міста був зовсім інакшим.

Кол-во просмотров: 422

Комментарии