День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

2018-02-15

медіа-перегляд

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до дати виведення з Афганістану останнього військового підрозділу військ СРСР.

Через горнило «афганської війни» - з 1979 по 1989 рік, пройшли близько ста п'ятдесяти тисяч українців! Дехто з них так і не повернувся: вважаються зниклими безвісти, потрапили в полон або загинули під час обстрілів. Отримали поранення та повернулися до рідних домівок інвалідами понад 8 тис українців.

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відбулася медіа прем'єра «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя».

15 лютого ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах… Ніхто і ніщо не в змозі виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Вклонімося ще раз їм та їхнім матерям і батькам. Віддаймо їм всю свою шану і повагу: синам - за передчасну погаслу юність, а матерям - за передчасну сивину. І не забуваймо про те, що Афганістан не повинен піти в забуття - ні сьогодні, ні завтра, ніколи.

Пам’ятаймо! Шануймо пам’ять про них!

Кол-во просмотров: 122

Комментарии