КНИЖКОВИЙ ВСЕСВІТ

2017-09-30

я-читач Я - читач!

Сторінки, немов могутні крила –

Читай, лети на чорну висоту.

Розкрили книгу – значить, ви відкрили

Нову країну – мрію золоту.

Сьогодні непросто знайти орієнтир у морі інформації, але саме книга, бібліотека були й залишаються тим острівцем, на якому юний читач знайде для себе необхідне, цікаве, відкриє завісу раніше невідомого і доторкнеться до шедеврів світової культури. Ніщо не принесло світу стільки добра, як книга - найкраще досягнення людства. За допомогою книг ми пізнаємо простір і час, вчимося жити, збагачуємо розум і душу. Рятівницею дитячих душ сьогодні є бібліотека, яка дарує чарівний світ знань.

Незвичайне дерево розквітало до Всеукраїнського дня бібліотек в фойє Білгород-Дністровської бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва. Дерево не просте, а книжкове. Та ще з листочками-побажаннями, добрими словами для бібліотеки та бібліотекарів. Дуже важливо, коли знаєш, що твоя робота потрібна людям, а насамперед дітям, коли отримуєш відгук на свої справи.

Кожна книжка - таємниця,

Кожна книжка - цілий світ,

Духу творчого скарбниця,

Серця квітнучого цвіт.

Протягом тижня відкривала бібліотека свої таємниці юним читачам на незвичайному заході «Я – читач!». Бібліотечні блукання викликали багато вражень у дітлахів. Скільки захоплення у малечі спричинила можливість побувати там, куди доступ був заборонений! Всі відділи бібліотеки для юних дослідників на якийсь час перетворились на загадкові замки, лабіринти, які містять багато загадок і таємниць. Плутанина стелажів, секрети книжок – все це приваблює читачів від мала до велика. Для них була оформлена виставка-адвайзер "Світ книг, світ в книгах". Також протягом тижня пройшли бібліографічні консультації «Зверни своє серце до книги» та відбувся бібліодесант до дитячих садочків «Разом з книгою відкриваємо світ».

Сьогодні бібліотека залишається острівцем доброти, розуміння, духовності. Ми, дорослі, повинні дбати про наше майбутнє - дітей. Адже від того, що читають діти сьогодні, залежить їхнє завтра.

Кол-во просмотров: 64

Комментарии