Нам з книгою призначена зустріч

2017-04-03

выставка

З 26 по 31 березня 2017 року у Білгород-Дністровської бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся Тиждень інформації «Нам з книгою призначена зустріч».

І знову у мандри запрошують книги...

В далекі часи, в дивовижні країни.

Відкриються вам таємниці великі,

Знайдете ви справді безцінні перлини.

27.03 - На виставці-круїз «Світ книг. Світ в книгах» - були представлені нові надходження до бібліотеки. Усі книги надійшли за програмою «Українська книга».

28.03 – В Інтернет-центре бібліотеки відбулися веб-перегони «Пригоди в книжковому морі». Читачам у Інтернет - просторі було запропоновано відшукати книги.

29.03 - В Інтернет-центре бібліотеки пройшла мультимедійна година «У пошуках надзвичайного» (https://www.youtube.com/watch?v=bXBA6Q1cPrs ). Година була присвячена дивовижним місцям України.

29.03 - День читацької мрії «Книга, за якою я прийшов до бібліотеки». У цей день відвідувачі абонементу мали змогу взяти додому книги, які знаходяться у читальному залі.

30.03 – У читальному залі була здійснена викладка періодики «Хвилями інформаційного океану». Викладка знайомила читачів з періодичними виданнями, які є в бібліотеці.

31.03 - Відвідувачі бібліотеки мали змогу здійснити обмін книжками на обмін – бюро «Книжковий бартер». Цей буккросинг для постійних читачів бібліотеки, відтепер вони мають можливість помінятися або залишити свої книги для інших читачів.

Книжковий світ - то особливий світ.

І безкінечний - наче море з небом.

Почати можна будь-коли політ.

Для цього просто лиш читати треба!

Кол-во просмотров: 50

Комментарии