Бібліотека – книжковий дім

2016-11-08

экскурсия экскурсия

Книга супроводжує людину протягом усього життя: перші книги — казки, розмальовки, перші дитячі вірші. Ми полюбили їх, а через них почали звертатися до інших книг. Книги - наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей.

В Білгород-Дністровський бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва проходить цикл екскурсій «Бібліотека – книжковий дім». Учні 5 класу міського ліцею були ознайомлені з правилами користування та поведінки в бібліотеці, переглянув буктрейлер «Всем ребятам – бармалятам», а також познайомилися з відділами бібліотеки та в читальному залі переглянули довідково-енциклопедичну літературу, яка стане в пригоді при підготовці рефератів по різним темам.

Читання пронизує усі сфери життєдіяльності людини та є основою освітньої, пізнавальної, інформаційної, професійної сфери її діяльності. Забезпечуючи вільний доступ до інформаційних і культурних джерел, наша бібліотека допомагає гуманізації суспільства та збільшує можливості самореалізації особистості. Ми переконані, що інвестиції, вкладені в дитинство, обов'язково повернуться суспільству сторицею.

Кол-во просмотров: 46

Комментарии