Нова книга С. Зубко «Басни»

2019-02-28

зубко Нові книги С.О.Зубко

Книга – найкращий подарунок для бібліотеки, а особливо від автора – земляка. Білгород-Дністровська бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва отримала чудовий подарунок від письменниці Одещини Світлани Олександрівни Зубко. З 1953 року її родина мешкає в місті Одеса. Закінчила ветеринарний факультет Одеського сільськогосподарського інституту (1974). Як письменниця дебютувала у 1991 році добіркою віршів у газеті «Одесский вестник». З 9.12.1997 Світлана Олександрівна є членом Одеської обласної організації Національної спілки письменників України. У творчому багажі письменниці основне місце посідають твори для дітей українською та російською мовами. Всього вийшло в світ більше 40 книг.

В фонді бібліотеки є книжки одеської письменниці. Фахівці бібліотеки створили буктрейлер по книзі «Всем ребятам - бармалятам», який можна переглянути за посиланням https://youtu.be/L7tn43sK5aM. На даний час в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва з’явилася книга «Басни», яка видана в 2019 році. А ще в книжковому фонді бібліотеки є твори С. Зубко: «А вам нужна змея тойота?», «Мудрість гір», «Одесские вороны! Одесские собаки! Одесские коты!» та інші. До речі, герої книг в основному, птахи і звірі. Чому? На її погляд - «…Через тварин легше достукатися до дитячої душі, адже діти люблять звіряток…». Одеська дитяча письменниця вважає своїх маленьких читачів найвдячнішою публікою. Свої розповіді, байки і вірші С.О. Зубко передала юним читачам нашого міста з побажаннями миру, добра і єдності.

Бібліотекарі та читачі бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва щиро вдячні Світлані Олександрівні за її благородну працю та неоціненний дарунок!

Кол-во просмотров: 151

Комментарии